Backup i odzyskiwanie danych

W dzisiejszym społeczeństwie, aktywnym przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, zarówno małe firmy jak i wielkie przedsiębiorstwa, stają się uzależnione od przechowywanych danych. W biznesie, zgromadzone dane są dobrem, które podobnie jak pamiątki rodzinne i wartościowe aktywa firmy, muszą być chronione. Dane przedsiębiorstw, często niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania, przechowywane są na serwerach plików i służbowych komputerach. Jak wiele przedsiębiorstw może przetrwać bez e-maili, dostępu do plików, spisu inwentarza lub systemów ERP?

A jednak szacuje się, że około 6% użytkowników traci swoje dane każdego roku.

Sprawdź rozwiązania, które mogą Cię przed tym uchronić!

Światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa sieci firmowych. Barracuda oferuje m.in. zaawansowane systemy firewallowe, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej oraz backupu. Do klientów Barracudy należą m.in.: TVP, Canon czy Coca-Cola.

Więcej…

Rozwiązania StorageCraft to kompleksowe narzędzia pozwalające zabezpieczyć Twoją firmę przed utratą danych. Zainstaluj program ShadowProtect SPX, uruchom go i możesz zapomnieć o codziennym tworzeniu kopii zapasowych stacji roboczych czy serwerów. StorageCraft będzie tworzyć kopie chronionych dysków nawet co 15 minut, działając w tle i nie przeszkadzając w codziennej pracy.

Więcej…

Poznaj nagradzane rozwiązania, dzięki którym zabezpieczysz całe środowisko w firmie, szybko odzyskasz utracone dane i zachowasz wysoką dostępność.

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED UTRATĄ CIĄGŁOŚCI PROCESÓW

Więcej…

Comarch IBARD (dawniej iBard24) to profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać i synchronizować swoje dane w najbezpieczniejszej w Polsce chmurze Comarch. Oferujemy rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne

Więcej…