Chroń swoje dane w chmurze Microsoft Azure

ESET File Security For Microsoft Azure

Technologia ESET NOD32 chroni maszyny wirtualne i uwalnia zasoby systemu.

Ochrona Twoich danych

Eliminuje wszystkie typy zagrożeń, włącznie z wirusami, rootkitami, robakami i spyware oferując dodatkowe skanowanie w chmurze dla większej skuteczności i lepszej wydajności.

Zalety uruchamiania ESET w środowisku wirtualnym

Maszyny wirtualne są narażone na cyberataki tak samo, jak urządzenia fizyczne. Dlatego ESET File Security for Microsoft Azure używa tej samej technologii, co ochrona instalowanych na końcówkach dokładając błyskawiczne wdrożenie w środowiski Microsoft Azure.

Niskie wymaganie systemowe

ESET File Security oferuje sprawdzoną ochronę zużywając minimum potrzebnych w codziennej pracy zasobów systemowych.

ESET robi różnicę

Zaawansowany skaner pamięci

Monitoruje zachowanie złośliwych procesów i skanuje je natychmiast po wykryciu, zapewniając efektywną ochronę nawet przed silnie zamaskowanymi zagrożeniami.

Blokowanie exploitów - zwalczaj ataki targetowane

Nowa technologia zwiększa ochronę przeciw atakom targetowanym i wcześniej nieznanym zagrożeniom typu zero-day.

Natywne wsparcie klastrowania

Łącz kilka instancji ESET File Security w ramach jednego klastra i zarządzaj nimi jak jedną, eliminując konieczność ręcznego wprowadzania tych samych zmian w różnych instancjach.

ESET Log Collector

Ułatwia rozwiązywanie problemów gromadząc wszystkie logi w jednym archiwum. Prześlij je dalej do działu technicznego by przyspieszyć rozwiązywanie problemów.

Windows Management Instrumentation (WMI)

Monitoruje kluczowe funkcjonalności ESET File Security przez WMI framework. Dzięki temu ESET File Security może zostać włączony w zewnętrzne narzędzia zarządzania i systemy SIEM.

Wdrożenie jako rozszerzenie Azure VM

Konfigurując maszynę wirtualną z listy rozszerzeń wybierz ESET File Security VM, a instalacja przebiegnie automatycznie. Portal Azure wyświetli powiadomienie o postępach wdrożenia.

Prosta aktywacja

Po wdrożeniu na maszynie wirtualnej Windows Server, rozszerzenie ESET File Security VM wymaga aktywacji kluczem licencyjnym. Skontaktuj się z ESET po bezpłatną licencję testową lub zakup pełną licencję w sklepie ESET. Obecni klienci ESET mogą wykorzystać swoją aktualną ważną licencję ESET File Security, wykonując łatwą i efektywną kosztowo migrację do chmury.

Przyjazne zdalne zarządzanie

Rozwiązanie jest w pełni zarządzane przez ESET Remote Administrator oferując przejrzysty podgląd bezpieczeństwa sieci na jednym ekranie.