Ochrona serwerów

Serwery – te w firmowej serwerowni jak i te wykupione w chmurze są celem ataków celowanych jak i wynikających z ataku na określony obszar sieci. Każdy serwer powinien być odpowiednio zabezpieczony poprzez użycie skutecznego oprogramowania antywirusowego jak również poprzez regularne wykonywanie kopii zapasowych danych na nich zawartych.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania do obu tych zastosowań.

Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT. Sztandarowym produktem jest wielokrotnie nagradzany program ESET NOD32 Antivirus. Rozwiązania ESET dostępne są w ponad 200 krajach – w Polsce korzysta z nich ponad 4 mln użytkowników.

Więcej…

Rozwiązania StorageCraft to kompleksowe narzędzia pozwalające zabezpieczyć Twoją firmę przed utratą danych. Zainstaluj program ShadowProtect SPX, uruchom go i możesz zapomnieć o codziennym tworzeniu kopii zapasowych stacji roboczych czy serwerów. StorageCraft będzie tworzyć kopie chronionych dysków nawet co 15 minut, działając w tle i nie przeszkadzając w codziennej pracy.

Więcej…

Poznaj nagradzane rozwiązania, dzięki którym zabezpieczysz całe środowisko w firmie, szybko odzyskasz utracone dane i zachowasz wysoką dostępność.

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED UTRATĄ CIĄGŁOŚCI PROCESÓW

Więcej…