Ochrona stacji roboczych

Jednym z najbardziej wrażliwych, z punktu widzenia skuteczności ataku , elementów systemu IT jest stacja robocza użytkownika. Popularyzacja notebooków oraz rozwój technologii zmienił styl życia i pracy, użytkownicy często zabierają swoje komputery z sieci firmowej do nieznanego, środowiska zewnętrznego – domu, kawiarni, sieci klienta czy dostawcy. Dodatkowo, zwykli użytkownicy ze względu na znacznie mniejszą świadomość zagrożenia – sami w sobie są czynnikiem podnoszącym ryzyko operacyjne systemu IT organizacji.

Dlatego ważna jest minimalizacja ryzyka ataku na stacje robocze przez zainstalowanie zabezpieczeń antywirusowych oraz regularne wykonywanie backupów jak również szyfrowanie danych użytkowników.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie te rozwiązania.

Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT. Sztandarowym produktem jest wielokrotnie nagradzany program ESET NOD32 Antivirus. Rozwiązania ESET dostępne są w ponad 200 krajach – w Polsce korzysta z nich ponad 4 mln użytkowników.

Rozwiązania StorageCraft to kompleksowe narzędzia pozwalające zabezpieczyć Twoją firmę przed utratą danych. Zainstaluj program ShadowProtect SPX, uruchom go i możesz zapomnieć o codziennym tworzeniu kopii zapasowych stacji roboczych czy serwerów. StorageCraft będzie tworzyć kopie chronionych dysków nawet co 15 minut, działając w tle i nie przeszkadzając w codziennej pracy.

Więcej…