Ochrona brzegu sieci

Punkt styku sieci korporacyjnej z Internetem uważa się za miejsce, które należy szczególnie chronić. To tradycyjne podejście do ochrony przed cyberzagrożeniami od lat nie traci na swojej aktualności. I chociaż zagrożenia ciągle ewoluują – styk z Internetem nadal pozostaje jednym z najważniejszych obszarów w architekturze IT, od którego efektywności zależy bezpieczeństwo całego przedsiębiorstwa. Stosunkowo nową, lecz niezmiernie istotną tematyką jest ochrona aplikacji biznesowych, za pomocą których przedsiębiorstwa prowadzą swój biznes (sklepy internetowe, e-biura, obsługi klienta itd.)

W naszej ofercie znajdą Państwo znane i doceniane rozwiązania takie jak firewall nowej generacji, IPS, system uwierzytelniania, a także adresujące najnowsze problemy związane z atakami DDoS i malware.

Rozwiązania STORMSHIELD tworzone są przez firmę NETASQ, europejskiego producenta wielofunkcyjnych rozwiązań firewallowych klasy UTM. Z urządzeń firmy NETASQ korzystają m.in. NATO, Uniwersytet Cambridge, Carrefour, Renault czy bank HSBC.

Więcej…

Światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa sieci firmowych. Barracuda oferuje m.in. zaawansowane systemy firewallowe, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej oraz backupu. Do klientów Barracudy należą m.in.: TVP, Canon czy Coca-Cola.

Więcej…

Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT. Sztandarowym produktem jest wielokrotnie nagradzany program ESET NOD32 Antivirus. Rozwiązania ESET dostępne są w ponad 200 krajach – w Polsce korzysta z nich ponad 4 mln użytkowników.

Więcej…