Tło Sektora Backup i przywracanie danych

Backup i przywracanie danych

Backup i przywracanie danych dla firm

W dobie cyfryzacji i całodobowej aktywności stale gromadzimy dane i informacje. Osoby prywatne, małe firmy, wielkie korporacje, instytucje państwowe – wszyscy są uzależnieni od przechowywania danych. Oczywistym jest, że ochrona danych powinna być szczególnie istotna dla przedsiębiorców. Przecież ich strata może prowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania wielu procesów w firmie, utraty zaufania klientów, a w konsekwencji – do niemałych problemów finansowych.

Dostęp do plików, skrzynki e-mail, poufnych informacji biznesowych musi być odpowiednio chroniony. Dane przechowywane na serwerach plikowych i służbowych komputerach wymagają 100% bezpieczeństwa!

  • Linia obrony cyfrowej w Twoim biznesie
  • Gwarancja satysfakcji
  • Sprawdzone i doceniane rozwiązania

Backup systemu i backup danych to podstawowe narzędzia, gwarantujące ochronę Twojej firmie przed utratą kluczowych danych informacji.

Kontakt z nami

Tworzenie kopii zapasowej i przywracanie danych. Dlaczego należy tworzyć backupy?

Dane tracimy zazwyczaj wskutek awarii dysków twardych, przypadkowego ich skasowania lub ataku cyberprzestępców. Niestety, takie wrogie działania zdarzają się naprawdę często. Pamiętaj, że w takiej sytuacji nie zawsze istnieje możliwość szybkiego przywrócenia systemu czy odzyskania danych. Dodatkowo taka usługa jest bardzo kosztowana. Na szczęście istnieją rozwiązania, które mogą Cię przed tym uchronić! W INF-TECH pomożemy Ci w doborze optymalnego narzędzia. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Automatyczne tworzenie kopii zapasowej danych to Twój obowiązek.

Jak rozumieć pojęcie backup systemu? To po prostu kopia zapasowa stworzona w chmurze, na własnych serwerach czy na nośniku zewnętrznym, która zapewnia zapisanie najważniejszych informacji, danych i ustawień systemowych poza miejscami, na których się znajdują. Stworzenie kopii zapasowej danych gwarantuje ich odzyskanie nawet w przypadku ataku cyberprzestępców, wirusa czy dużej awarii komputerów.

Dla firm i przedsiębiorców, którzy na co dzień operują poufnymi informacjami, niezbędnymi do wykonywania codziennych zadań, usługa backupu danych powinna mieć priorytetowe znaczenie.

Przywracanie danych i backup to jedna z podstawowych usług oferowanych przez INF-TECH. Jeśli zależy Ci na spokoju i bezpieczeństwie – zapraszamy do kontaktu.

background

Dostosowane rozwiązania IT do potrzeb oraz oczekiwań klientów indywidualnych i firm.

Zamów audyt
background

Elastyczne rozwiązania IT dla Twojego biznesu

Odkryj potencjał swojego biznesu w 100%. Chroń w pełni dane Twoich klientów, bądź elastyczny i błyskawicznie reaguj na zmiany.

background

Wybierz najlepsze rozwiązanie IT dla swojego biznesu

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie rowiązanie możemy wdrożyć w Twojej firmie!

backgrounds
background

Darmowy audyt i wycena

Formularz backup i przywracanie
logo

Adres firmy
  • os. Jagiellońskie 12/3, 32-410 Dobczyce
Szybki kontakt
  • Email: biuro@inf-tech.pl
  • Support: kontakt@inf-tech.pl
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 do 19:00