Tło Sektora Szyfrowanie danych

Szyfrowanie danych

Szyfrowanie danych dla małych i dużych firm

Z szyfrowaniem danych mamy do czynienia niemal cały czas! Czym w zasadzie jest ten proces? Szyfrowanie danych polega na przekształcaniu otwartego tekstu jawnego w tekst zaszyfrowany, czyli kryptogram. W tym celu niezbędny jest klucz algorytmu szyfrującego. Dzięki niemu możliwe jest utajnienie informacji i przesłanie jej w formie nieczytelnej dla osób z zewnątrz. Im bardziej skomplikowany klucz, tym większe prawdopodobieństwo, że jego rozszyfrowanie będzie niemożliwe.

  • Linia obrony cyfrowej w Twoim biznesie
  • Gwarancja satysfakcji
  • Sprawdzone i doceniane rozwiązania

Zadbaj o skuteczne szyfrowanie danych i należyte bezpieczeństwo wszystkich urządzeń i całej sieci firmowej.

Kontakt z nami

RODO a szyfrowanie danych

W ostatnim czasie to właśnie RODO przypomniało o potrzebie skutecznego zabezpieczenia danych. Dziś małe firmy i duże przedsiębiorstwa inwestują spore nakłady finansowe i wdrażają zaawansowane systemy zabezpieczeń IT. Wyciek i utrata danych to wyjątkowo kłopotliwa sytuacja, dlatego warto się przed nią odpowiednio zabezpieczyć. Zadbaj o skuteczne szyfrowanie danych i należyte bezpieczeństwo wszystkich urządzeń i całej sieci firmowej w Twoim przedsiębiorstwie.

Po co szyfrować dane?

Twoje firmowe dyski, serwery i chmury wypełnione są danymi – Twoimi i Twoich klientów. Co w sytuacji, gdy ktoś włamie się do sieci lub wyniesie z biura dysk? Nie możesz sobie pozwolić na to, by tak newralgiczne i poufne informacje znalazły się w rękach nieuprawnionych osób. Dlatego warto zadbać o szyfrowanie danych, aby w jak największym stopniu utrudnić do nich dostęp osobom trzecim.

Jeśli chcesz uzupełnić swój system zabezpieczeń o szyfrowanie danych, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy różne rozwiązania szyfrowania danych IT.

background

Dostosowane rozwiązania IT do potrzeb oraz oczekiwań klientów indywidualnych i firm.

Zamów audyt
background

Elastyczne rozwiązania IT dla Twojego biznesu

Odkryj potencjał swojego biznesu w 100%. Chroń w pełni dane Twoich klientów, bądź elastyczny i błyskawicznie reaguj na zmiany.

background

Wybierz najlepsze rozwiązanie IT dla swojego biznesu

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie rowiązanie możemy wdrożyć w Twojej firmie!

backgrounds
background

Darmowy audyt i wycena

Formularz szyfrowanie danych
Co klient chciałby szyfrować
logo

Adres firmy
  • os. Jagiellońskie 12/3, 32-410 Dobczyce
Szybki kontakt
  • Email: biuro@inf-tech.pl
  • Support: kontakt@inf-tech.pl
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Piątek
  • 8:00 do 19:00